MÖBLER / Bord / Piedestal 12066164
nr 1206 6164
Piedestal
orientalisk, intarsia, med lock, diameter: 32. Höjd: 47
Kondition: slitage, skador, skevt lock
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:43:01
100 kr
250 kr